חדשות ועדכונים
X
https://www.youtube.com/embed/SFvdHvlAZGo 2020-04-22 5 הגרפיטי ששינו את העולם- סיור וירטואלי שיעיף לכם ת׳סכך

שמעתם שפתחו את השמיים? שאפשר לטוס לאן שרוצים?! בברזיל כבר הייתם? בפריז? בלונדון? כי אם גם לך נמאס מהמצב ונשרף לכם המוח בבית ובא לכם לבקר ביעדים הכי חמים שיש אנחנו מזמינים אתכם לסיור בעקבות 5 היצירות גרפיטי ששינו את העולם דרך סיור – משחק וירטואלי עם חידות שישאיר אותך עם טעם של עוד. לחצו כאן כדי לשמוע עוד

קרא עוד 2020-03-12 סיור אוכל בעיר העתיקה ירושלים

הצטרפו אלינו למסע טעימות אותנטי, בין הזמנים והדתות השונות, דרך העיר העתיקה של ירושלים שבין החומות. נשמע על ההיסטוריה העשירה של המקום, שהפכה אותו לקדוש עבור שלושת הדתות, נלך דרך הרובעים השונים, נראה את כל סוגי האנשים, נטעם משפע של מאכלים ונשמע את הסיפורים הכי מעניינים. נתחיל בקפה אסלי מקומי, נטעם מאפה במאפייה שקיימת מעל 400 שנה, נבקר במפעל טחינה ותיק ונחבא ונטעם טחינה שחורה, נגלה מה הופך חומוס להכי טוב, נריח תבלינים עם סגולות מיוחדות, נשמע על עסק שעובר בדורות ונקנח במקום שהפך ל״מקדש״ המתוקים של העיר העתיקה, המוסד היחיד שמוסכם על כולם בתור הטוב ביותר בתחומו. נקח אתכם דרך הסמטאות הצרות והפחות מוכרות, נבקר בתצפיות יפות ויחד נפתח את הפה ואת הלב לכל השפע שיש לעיר העתיקה להציע.

2020-03-12 סיור גרפיטי במרכז הסצנה הירושלמית

לובה וילנסקי

מדריכת טיולים מוסמכת בחו"ל, בעלת B.A בחינוך אלטרנטיבי ושילוב אומנויות.

אני מאמינה שאומנות בכלל והגרפיטי בפרט שייך לכולם.ן בלי שום הבדל של גיל, מעמד, שפה, דת, לאום, גזע ומין. כולנו צריכים ביטוי עצמי ואומנות הגרפיטי היא ללא ספק כלי מצוין לכך. 

החזון שלי לגרום לכם לראות את הרחוב בעיניים אחרות לגמרי, לשנות את שם הרחוב, מרחוב לא ידוע, לרחוב גלריית "הקירות המדברים". להתחיל לשים לב למרחב הציבורי, לעורר בכם.ן חשיבה מחוץ לקופסא, סקרנות ופיתוח יצירתיות באמצעות גירויי חושים אינטראקטיבי. אחת המטרות שלי היא לפתח חשיבה יצירתית ולעודד יצירה עצמית נקיה ואותנטית בכל דרך אפשרית. לא צריך כשרון כדי להביע, צריך רק דחיפה וסקרנות.

אחת המטרות שלי היא לפתח חשיבה יצירתית ולעודד יצירה עצמית נקיה ואותנטית בכל דרך אפשרית. לא צריך כשרון כדי להביע, צריך רק דחיפה וסקרנות

מה שאני אוהבת בעבודה בגרפיטיול: את ההדרכה, המפגש האנושי שלי עם  הקהל.  

רגעי "הוואווו"  ורגעי "הפתיחת עיניים" כשפתאום נופל האסימון והקהל מופתע ובצורה טבעית מתחיל לחשוב יצירתי ולדמיין. היופי הוא שכל אחד ואחת מפרש את היצירות לפי העולם תוכן שלו וגורם גם לי להיות מופתעת מהרעיונות והמחשבות בכל פעם מחדש. 

לפי איינשטיין: "חשיבה לוגית תוביל אותך מנקודהA   לנקודה B, הדימיון יוביל אותך לכל מקום "

אהבה נוספת שלי היא טיולים ברחבי הגלובוס. בכל מתכונת, אם זה באוהל ואם זה במלון פאר, אם זה בטראק או בטיול אורבני, שיחות עם אנשים, נופים מגוונים, חקר תרבויות, מנהגים ומאכלים שונים. 

השאיפה הבאה: השמים הם הגבול וגם הם כבר מזמן לא הגבול.

אני מבטיחה ש: אתם הולכים להנות…ובגדול!!!

logo-dark

הצטרפו אלינו לסיורים בעקבות האנשים הכי משפיעים בערים הכי משמעותיות בעולם: סיורי גרפיטי, סיורי אוכל, סיור בעקבות אמנים ובתי מלאכה, סיורים קולינרים בתל אביב, חיפה, ירושלים, בית לחם, אתונה, ליסבון ופריז.

חכו תראו איך אנחנו במדיה

דברו איתנו

כתובת                     אליפלט 23, תל אביב

דואר אלקטרוני     info@grafitiyul.co.il

התקשרו אלינו       055-6638970

Kadima Plus בניית אתרים ופרסום
שכחתם את הסיסמה? הזינו את כתובת הדואר האלקטרוני ותקבלו קישור לאיפוס הסיסמה למייל.

לא מצאת את מה שחיפשת?

השאר לנו נייד ונשמח לעזור לך!

Didn't find what you were looking for

write down your contact info and we will call you right back