חדשות ועדכונים
X
https://www.youtube.com/embed/SFvdHvlAZGo 2020-04-22 5 הגרפיטי ששינו את העולם- סיור וירטואלי שיעיף לכם ת׳סכך

שמעתם שפתחו את השמיים? שאפשר לטוס לאן שרוצים?! בברזיל כבר הייתם? בפריז? בלונדון? כי אם גם לך נמאס מהמצב ונשרף לכם המוח בבית ובא לכם לבקר ביעדים הכי חמים שיש אנחנו מזמינים אתכם לסיור בעקבות 5 היצירות גרפיטי ששינו את העולם דרך סיור – משחק וירטואלי עם חידות שישאיר אותך עם טעם של עוד. לחצו כאן כדי לשמוע עוד

קרא עוד 2020-03-12 סיור אוכל בעיר העתיקה ירושלים

הצטרפו אלינו למסע טעימות אותנטי, בין הזמנים והדתות השונות, דרך העיר העתיקה של ירושלים שבין החומות. נשמע על ההיסטוריה העשירה של המקום, שהפכה אותו לקדוש עבור שלושת הדתות, נלך דרך הרובעים השונים, נראה את כל סוגי האנשים, נטעם משפע של מאכלים ונשמע את הסיפורים הכי מעניינים. נתחיל בקפה אסלי מקומי, נטעם מאפה במאפייה שקיימת מעל 400 שנה, נבקר במפעל טחינה ותיק ונחבא ונטעם טחינה שחורה, נגלה מה הופך חומוס להכי טוב, נריח תבלינים עם סגולות מיוחדות, נשמע על עסק שעובר בדורות ונקנח במקום שהפך ל״מקדש״ המתוקים של העיר העתיקה, המוסד היחיד שמוסכם על כולם בתור הטוב ביותר בתחומו. נקח אתכם דרך הסמטאות הצרות והפחות מוכרות, נבקר בתצפיות יפות ויחד נפתח את הפה ואת הלב לכל השפע שיש לעיר העתיקה להציע.

2020-03-12 סיור גרפיטי במרכז הסצנה הירושלמית

בואו תגלו

שתף

נועה קזס:

הגעתי עם הבת של בעלי שהיא צליאקית. אלינוי הבטיחה לי שתשעים אחוז מהמקומות יהיו לצליאקים. כשהגענו אלינוי אמרה לה: "הכול את יכולה לאכול היום", והיא הייתה בשוק. איזה חיוך היה לה, הסיור הזה כאילו נתפר בשבילה.

אביעד מנצור:

קוראים לי אביעד. מדריך לליקוט צמחי בר, בעל חברת טיולים. אני מסתובב הרבה פה בפלורנטין. אבל גם ציפיתי להכיר דברים אחרים על השכונה וזה גם מה שאמרתי ללינור קצת, להכיר דברים אחרים וסיפורים וזה היה "בום", כאילו, לפעמים לפגוש אנשים אחרים שמה שמעניין אותם זה הלב ולא רק לעשות דברים בשביל הכסף. היה כיף לראות את האנשים שהולכים אחרי הלב ומצליחים. אני מאד התחברתי לסיפור של נועה, שלכאורה, ירדה מפסגת הניהול של לנהל בית ספר אבל למרות זה, איך אומרים, הרגיש עליי שמשהו עדיין לא שמה, לקחה משהו אחר ולקחה איזה חירבה הפכה אותו למשהו חם ולבית, משהו שממלא אותה וממלא אנשים אחרים. אני ממליץ להגיע לסיורים הבאים למי שמחפש את ההשראה את הכיוון בחיים, לבחון את הדרך שלו, כי זה מה שקיבלנו פה. אנשים שבחרו בדרך עם הרבה מאד לב והצליחו בדרך. אני רוצה להגיד תודה למדריכה על הרבה דברים: אני אנסה כזה לזקק אותם, קודם כל על רצינות, של להתייחס ללקוח, של להקשיב לצורכי הלקוח, של לנסות לכוון את הסיור למה שאנשים רוצים. אני חושב שזה גדלות של מורה דרך. הראיה גם לעשות התאמות מהתוכנית שלו ולהקשיב לנו כלקוחות במקרה הזה. אני רוצה להגיד תודה על מקצועיות, לדעת לקרוא קבוצה ובאמת על הגילוי של מקומות חדשים מעוררי השראה, פשוט להגיד תודה.

גליה צוקרמן:

שמי גליה צוקרמן אני מרצה באוניברסיטה העברית בתחום של ניהול איכות ותעשיית המזון. החוויה מהסיור הייתה ממגנטת. הרגשתי, כאילו כל מקום שאני הולכת אני במציאות מדומה. אני פשוט נדדתי, עשיתי סיור בכמה שעות כמעט בכל העולם ובכל חלק בנשמתי, מבחינת האזור של היוגה הרגשתי את השלווה שנמצאת, אצל קינן הרגשתי אנרגיות ושמחה, ממש ככה כל אחד פתח לי מקום אחר בלב. אלינוי עשתה בדיקה לפני ועדכנה שאנו פוגשים כאן אנשים וסיפורים ולא בכל המקומות אוכלים, קיבלתי רקע מקצועי טוב שהכין אותי לקראת מה שאני פוגשת והלהיב אותי יותר לראות את אותם מקומות קטנים, את אותם אנשים, כל כך מגוון זה היה תענוג. אני ממליצה להגיע לסיורים הבאים לכל מי שעיר,  בני אדם, אמנות או מזון מעניין אותם. אני חושבת שזה מאד רחב וכל אחד יכול למצוא את מקומו. אני רוצה להגיד תודה לאלינוי המדריכה, א' על המקצועיות שלה בהדרכה, אני כבר לא מדברת על התוכן, אלא על הידע והאינפורמציה שהיא נתנה. היא הצליחה לקחת אנשים סופר מיוחדים מתוך השכונה הענקית הזו ולשים עליהם ספוט. אז, אני בטוחה שללא האישיות המאוד מיוחדת שלה, היא לא הייתה מגיעה לסיפורים הללו. אז הסקרנות שלה שהובילה אותה להגיע לידע הזה והנגשה אחר כך אלינו, לקחת קבוצה כל כך גדולה של אנשים ברחובות צפופים וסואנים ולהוביל אותה תחנה אחרי תחנה עם חיוך, היא קוסמת. 

קובי גולן:

חשבתי מה כבר אפשר לחדש לי, כי אני גר בשכונה ומסתובב כאן הרבה.  אני מכיר את המקומות, אבל מאד סיקרן אותי לדעת מה הסיפור מאחורי כל מקום. החוויה נתנה לי להכיר את העסקים וגם לתמוך בהם בתקופה קשה וזו הייתה חוויה מדהימה.

רונן גפני וענת גפני:

זה סיור לאנשים שרוצים לטעום את העיר. שרוצים ככה להכיר מקומות מגניבים, זאת אומרת, אנחנו יודעים שאנחנו כבר נחזור למקומות האלו ונבקר אותם עוד פעם ועכשיו יש לנו כמה פינות שהן פינות קסם כאלה. בפלורנטין שאנחנו יודעים ש, ענת: שלא היינו מגיעים, שלא היינו מגיעים אחרת, בחיים לא הייתי עוצרת באף אחד מהמקומות האלו. אתה קצת יותר מכיר את הסיפור מאחורה או יצא לך לטעום או יצא לך להיכנס לאיזו סמטה שלא היית נכנס אליה סתם, זו ממש קפיצה קטנה לחו"ל. זה כאילו מראה לך בעיניים חדשות מקומות שאתה כביכול מכיר. הייתה מסעדה, בחור מוונצואלה שזה אוכל וונצואלה שבחיים לא אכלתי לדוגמא. היו את הקרפים והשוקולד המדהים ענת: שקנינו מלא הביתה ולחמים נורא בריאים קנינו הביתה, קרפים גם קנינו. רונן: והעוגת לימון הזאתי, "וואו" טבעונית, הורסת, פתאום בית קפה טבעוני שטעים לך בטירוף, זה ממש המון טעימות נורא מיוחדות, ענת: האוכל ממש טעים, ממש ממלא, מלא אוכל, רונן: ודרינקים וזה, ענת: רואים שיש חשיבה, תמיד האוכל היה בדיוק בזמן הוא הגיע, היה מנות בגודל שהן נכונות, ממש זורם בנעימות. רונן: וגם תמיד כל מקום שאתה מגיע אז מחכים לך, יש כאילו וולקאם, אז תמיד כזה נחמד, או איזה כיף שבאתם. אני הייתי ממליץ ליחידים וזוגות גילאי באמת, היו שם מ-18 וצפונה, בכיף כל מי שאוהב ככה. כל האנשים שאוהבים אוכל, אוהבים לטעום, אוהבים להסתובב. רונן: אנשים שאוהבים לטעום מהחיים, באותו ערב נרשמו לסיור הבא. נרשמנו לסיור האסייתי ואנחנו מחכים בכיליון עיניים שייפתח. אנחנו מאד ממליצים ואנחנו עושים מנוי בגרפיטי. 

logo-dark

הצטרפו אלינו לסיורים בעקבות האנשים הכי משפיעים בערים הכי משמעותיות בעולם: סיורי גרפיטי, סיורי אוכל, סיור בעקבות אמנים ובתי מלאכה, סיורים קולינרים בתל אביב, חיפה, ירושלים, בית לחם, אתונה, ליסבון ופריז.

חכו תראו איך אנחנו במדיה

דברו איתנו

כתובת                     אליפלט 23, תל אביב

דואר אלקטרוני     info@grafitiyul.co.il

התקשרו אלינו       055-6638970

Kadima Plus בניית אתרים ופרסום
שכחתם את הסיסמה? הזינו את כתובת הדואר האלקטרוני ותקבלו קישור לאיפוס הסיסמה למייל.

לא מצאת את מה שחיפשת?

השאר לנו נייד ונשמח לעזור לך!

Didn't find what you were looking for

write down your contact info and we will call you right back