חדשות ועדכונים
X
https://www.youtube.com/embed/SFvdHvlAZGo 2020-04-22 5 הגרפיטי ששינו את העולם- סיור וירטואלי שיעיף לכם ת׳סכך

שמעתם שפתחו את השמיים? שאפשר לטוס לאן שרוצים?! בברזיל כבר הייתם? בפריז? בלונדון? כי אם גם לך נמאס מהמצב ונשרף לכם המוח בבית ובא לכם לבקר ביעדים הכי חמים שיש אנחנו מזמינים אתכם לסיור בעקבות 5 היצירות גרפיטי ששינו את העולם דרך סיור – משחק וירטואלי עם חידות שישאיר אותך עם טעם של עוד. לחצו כאן כדי לשמוע עוד

קרא עוד 2020-03-12 סיור אוכל בעיר העתיקה ירושלים

הצטרפו אלינו למסע טעימות אותנטי, בין הזמנים והדתות השונות, דרך העיר העתיקה של ירושלים שבין החומות. נשמע על ההיסטוריה העשירה של המקום, שהפכה אותו לקדוש עבור שלושת הדתות, נלך דרך הרובעים השונים, נראה את כל סוגי האנשים, נטעם משפע של מאכלים ונשמע את הסיפורים הכי מעניינים. נתחיל בקפה אסלי מקומי, נטעם מאפה במאפייה שקיימת מעל 400 שנה, נבקר במפעל טחינה ותיק ונחבא ונטעם טחינה שחורה, נגלה מה הופך חומוס להכי טוב, נריח תבלינים עם סגולות מיוחדות, נשמע על עסק שעובר בדורות ונקנח במקום שהפך ל״מקדש״ המתוקים של העיר העתיקה, המוסד היחיד שמוסכם על כולם בתור הטוב ביותר בתחומו. נקח אתכם דרך הסמטאות הצרות והפחות מוכרות, נבקר בתצפיות יפות ויחד נפתח את הפה ואת הלב לכל השפע שיש לעיר העתיקה להציע.

2020-03-12 סיור גרפיטי במרכז הסצנה הירושלמית

הדר גבאי

מדריכת סיורי גרפיטי ואמנות רחוב בתל אביב ופריז.

אמנית גרפיטי, בעלת תואר שני בתיאטרון מאוניברסיטת תל- אביב.

הדרך שלי לאמנות רחוב ול'גרפיטיול' הייתה כמעט טבעית, שכן אני חשה מחוברת לאמנות על כל גווניה וחשוב לי מאוד ליצור. אני משחקת בהצגות, חיה ונושמת אמנות ואוהבת מאוד את המפגש עם האנשים השונים. האפשרות שיש לי לצבוע את הרחוב, לספר סיפור באמצעות אמנות ובעיקר לנסות ולשנות משהו מרגשת אותי, גם אם זה אצל אדם אחד. זה חלק מהאישיות והזהות שלי. אני זוכה לא רק להיות חלק פעיל ויוצר, אלא גם להעביר את המסר הלאה בסיורים אותם אני מדריכה.

בסיורים אני משתפת במשמעות שאני רואה בציורים ומראה שלא מדובר בעולם מצומצם של כיתוב שם, ריסוס בספריי או וונדליזם. אני שמחה לראות איך הסיורים גורמים לאנשים לראות ולחפש את המסרים המקשטים את הרחובות, והקשר האישי שנוצר עם המשתתפים הוא חשוב מאין כמוהו עבורי.

כיום אני גרה ומדריכה בעיר האהובה עליי בעולם, פריז! את היצירות שיש כאן בשכונות השונות קשה לתאר במילים, הן מגוונות ולכל אחת מהן סיפור מעניין במיוחד.

logo-dark

הצטרפו אלינו לסיורים בעקבות האנשים הכי משפיעים בערים הכי משמעותיות בעולם: סיורי גרפיטי, סיורי אוכל, סיור בעקבות אמנים ובתי מלאכה, סיורים קולינרים בתל אביב, חיפה, ירושלים, בית לחם, אתונה, ליסבון ופריז.

חכו תראו איך אנחנו במדיה

דברו איתנו

כתובת                     אליפלט 23, תל אביב

דואר אלקטרוני     info@grafitiyul.co.il

התקשרו אלינו       055-6638970

Kadima Plus בניית אתרים ופרסום
שכחתם את הסיסמה? הזינו את כתובת הדואר האלקטרוני ותקבלו קישור לאיפוס הסיסמה למייל.

לא מצאת את מה שחיפשת?

השאר לנו נייד ונשמח לעזור לך!

Didn't find what you were looking for

write down your contact info and we will call you right back