חדשות ועדכונים
X
https://www.youtube.com/embed/SFvdHvlAZGo 2020-04-22 5 הגרפיטי ששינו את העולם- סיור וירטואלי שיעיף לכם ת׳סכך

שמעתם שפתחו את השמיים? שאפשר לטוס לאן שרוצים?! בברזיל כבר הייתם? בפריז? בלונדון? כי אם גם לך נמאס מהמצב ונשרף לכם המוח בבית ובא לכם לבקר ביעדים הכי חמים שיש אנחנו מזמינים אתכם לסיור בעקבות 5 היצירות גרפיטי ששינו את העולם דרך סיור – משחק וירטואלי עם חידות שישאיר אותך עם טעם של עוד. לחצו כאן כדי לשמוע עוד

קרא עוד 2020-03-12 סיור אוכל בעיר העתיקה ירושלים

הצטרפו אלינו למסע טעימות אותנטי, בין הזמנים והדתות השונות, דרך העיר העתיקה של ירושלים שבין החומות. נשמע על ההיסטוריה העשירה של המקום, שהפכה אותו לקדוש עבור שלושת הדתות, נלך דרך הרובעים השונים, נראה את כל סוגי האנשים, נטעם משפע של מאכלים ונשמע את הסיפורים הכי מעניינים. נתחיל בקפה אסלי מקומי, נטעם מאפה במאפייה שקיימת מעל 400 שנה, נבקר במפעל טחינה ותיק ונחבא ונטעם טחינה שחורה, נגלה מה הופך חומוס להכי טוב, נריח תבלינים עם סגולות מיוחדות, נשמע על עסק שעובר בדורות ונקנח במקום שהפך ל״מקדש״ המתוקים של העיר העתיקה, המוסד היחיד שמוסכם על כולם בתור הטוב ביותר בתחומו. נקח אתכם דרך הסמטאות הצרות והפחות מוכרות, נבקר בתצפיות יפות ויחד נפתח את הפה ואת הלב לכל השפע שיש לעיר העתיקה להציע.

2020-03-12 סיור גרפיטי במרכז הסצנה הירושלמית

גל ספיר

מדריכת סיורים עצמאית, במהלך תואר ראשון בקרימינולוגיה ועבודה סוציאלית. לשעבר קצינת חקירות במשטרה הצבאית החוקרת ובוגרת מגמת המוסיקה בתיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

אני מאמינה שאדם צריך לחקור ולשאול תמיד, ושלמידה צריכה להיות מהנה. אם אפשר לשלב את החקר והלמידה עם יצירה ופרקטיקה, כולנו הרווחנו. סיורי הגרפיטי והאוכל הם הדרך שלי להביא אותנו אל המקום הזה.

החזון שלי הוא שנצליח יחד ללמוד קצת משפת הרחוב, כדי שנוכל ללכת בו ולהבין מה מתרחש בעולם השלם הקיים על הקירות סביבנו. נטעם דברים שלא טעמתם, נעלה שאלות עליהן לא חשבתם ועל כל יצירה בה ניגע, ננסה להביט מנקודת מבט ייחודית. המטרה היא שבסוף הסיור, תרגישו שאתם לא רק הולכים ברחוב, אלא חווים אותו, את הריחות והטעמים בו ואת צבעיו.

אני אוהבת את העבודה בגרפיטיול כי היא איפשרה לי להכיר את העולם שאני הולכת לנסות ולחשוף אתכם אליו, ואולי כמוני, תוכלו להתאהב בו. האפשרות שניתנת לי ללמוד מהאנשים המגיעים לסיורים מדהימה אותי בכל פעם מחדש, והיכולת שלי לתת להם מידע שיכול להועיל להם בתחומים כמו תקשורת, הבעה, אומנות, היסטוריה ועוד רבים, אינה מובנת מאליה כלל.

אהבה נוספת שיש לי היא לשירה. הופעתי במשך שנים באינספור הופעות, ביניהן עם התזמורת הפילהרמונית בניצוחו של זובין מהטה, האופרה הישראלית, בפני נשיאים וראשי ממשלה בטקסים רשמיים, וכן הופעתי ביפן, גרמניה, ארה"ב ופולין. את המשמעת והסדר הנדרשים לעבודה ברמה כה גבוהה אני מיישמת באופן קבוע בעבודתי בסיורים, וכן את הצורך להתחדש ולחדש תמיד, כך שכל לקוח יוכל להבחין בעבודה שהושקעה עבורו באופן ספציפי, וירגיש כי הסיור הותאם למידותיו המדויקות.

השאיפה הבאה: לאחר סיום התואר, אני מצפה להשתמש ביכולותיי על מנת לתמוך ולעזור לנפגעות ונפגעי תקיפות מיניות, תוך שימת דגש על בעיית התמודדות המשטרה ומערכת המשפט עם הנושא.

logo-dark

הצטרפו אלינו לסיורים בעקבות האנשים הכי משפיעים בערים הכי משמעותיות בעולם: סיורי גרפיטי, סיורי אוכל, סיור בעקבות אמנים ובתי מלאכה, סיורים קולינרים בתל אביב, חיפה, ירושלים, בית לחם, אתונה, ליסבון ופריז.

חכו תראו איך אנחנו במדיה

דברו איתנו

כתובת                     אליפלט 23, תל אביב

דואר אלקטרוני     info@grafitiyul.co.il

התקשרו אלינו       055-6638970

Kadima Plus בניית אתרים ופרסום
שכחתם את הסיסמה? הזינו את כתובת הדואר האלקטרוני ותקבלו קישור לאיפוס הסיסמה למייל.

לא מצאת את מה שחיפשת?

השאר לנו נייד ונשמח לעזור לך!

Didn't find what you were looking for

write down your contact info and we will call you right back