חדשות ועדכונים
X
https://www.youtube.com/embed/SFvdHvlAZGo 2020-04-22 5 הגרפיטי ששינו את העולם- סיור וירטואלי שיעיף לכם ת׳סכך

שמעתם שפתחו את השמיים? שאפשר לטוס לאן שרוצים?! בברזיל כבר הייתם? בפריז? בלונדון? כי אם גם לך נמאס מהמצב ונשרף לכם המוח בבית ובא לכם לבקר ביעדים הכי חמים שיש אנחנו מזמינים אתכם לסיור בעקבות 5 היצירות גרפיטי ששינו את העולם דרך סיור – משחק וירטואלי עם חידות שישאיר אותך עם טעם של עוד. לחצו כאן כדי לשמוע עוד

קרא עוד 2020-03-12 סיור אוכל בעיר העתיקה ירושלים

הצטרפו אלינו למסע טעימות אותנטי, בין הזמנים והדתות השונות, דרך העיר העתיקה של ירושלים שבין החומות. נשמע על ההיסטוריה העשירה של המקום, שהפכה אותו לקדוש עבור שלושת הדתות, נלך דרך הרובעים השונים, נראה את כל סוגי האנשים, נטעם משפע של מאכלים ונשמע את הסיפורים הכי מעניינים. נתחיל בקפה אסלי מקומי, נטעם מאפה במאפייה שקיימת מעל 400 שנה, נבקר במפעל טחינה ותיק ונחבא ונטעם טחינה שחורה, נגלה מה הופך חומוס להכי טוב, נריח תבלינים עם סגולות מיוחדות, נשמע על עסק שעובר בדורות ונקנח במקום שהפך ל״מקדש״ המתוקים של העיר העתיקה, המוסד היחיד שמוסכם על כולם בתור הטוב ביותר בתחומו. נקח אתכם דרך הסמטאות הצרות והפחות מוכרות, נבקר בתצפיות יפות ויחד נפתח את הפה ואת הלב לכל השפע שיש לעיר העתיקה להציע.

2020-03-12 סיור גרפיטי במרכז הסצנה הירושלמית

אלינוי קיסלוב

מקימת גרפיטיול, אמנית גרפיטי ויזמית בתחום האמנות והיצירה.

מורת דרך מוסמכת, בעלת תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל, בוגרת מגמת תיאטרון, תלמה ילין.

אני מאמינה שאומנות בכלל והגרפיטי בפרט שייך לכולם.ן בלי שום הבדל של  גיל, מעמד, שפה, דת, לאום, גזע ומין. כולנו צריכים ביטוי עצמי ואומנות הגרפיטי היא ללא ספק כלי מצוין לכך.

החזון שלי הוא לתת השראה דרך סיפורים של אנשים שיצרו משהו עם תשוקה, לעורר סקרנות ולפתוח את הראש למחוזות פחות מוכרים. את כל זה אנחנו עושים במהלך הסיורים בדרך חווייתית, מהנה, מסקרנת והרפתקנית. דרך הרגליים, דרך העיניים, חוש הטעם והריח, ודרך לא מעט סימני שאלה העולים במהלך הסיורים, ומעוררים תהיות בנוגע לאומנות הרחוב ולמה שעומד מאחוריהם.

מה שאני אוהבת בעבודה בגרפיטיול זה המפגש עם האנשים, ההזדמנות לגלות סיפורים מעניינים והחופש שיש לי שמאפשר לי לטייל ולראות עולם כחלק מפיתוח העסק. בנוסף, אני אוהבת את ההזדמנות שיש לי להעצים אחרים – בין אם אלו העובדים החדשים או הוותיקים, המשתתפים בסיורים שאני מדריכה או האנשים שאני מזהה בהם ניצוץ ומפגישה אותם עם המשתתפים בסיור.

אהבה נוספת שיש לי היא לספורט ולריצה. רצתי מרתון פעמיים ונהניתי מכל רגע. את האנרגיה המתפרצת של הריצה, ואת ההתמדה והנחישות לאורך הדרך – אני מביאה איתי לעולם האומנות והיזמות, ונמצאת בחיפוש מתמיד אחר פתרונות יצירתיים להעצמת החוויה של הלקוחות שלי.

השאיפה הבאה: להקים מרכז להעצמה אישית עם קהילה חזקה ותומכת, שיעניק כלים שיאפשרו העברת מידע בצורה חווייתית ואפשרות להתפתח בנושאים שונים: עסקיים, הוריים, מיניים, תקשורתיים וזוגיים

logo-dark

הצטרפו אלינו לסיורים בעקבות האנשים הכי משפיעים בערים הכי משמעותיות בעולם: סיורי גרפיטי, סיורי אוכל, סיור בעקבות אמנים ובתי מלאכה, סיורים קולינרים בתל אביב, חיפה, ירושלים, בית לחם, אתונה, ליסבון ופריז.

חכו תראו איך אנחנו במדיה

דברו איתנו

כתובת                     אליפלט 23, תל אביב

דואר אלקטרוני     info@grafitiyul.co.il

התקשרו אלינו       055-6638970

Kadima Plus בניית אתרים ופרסום
שכחתם את הסיסמה? הזינו את כתובת הדואר האלקטרוני ותקבלו קישור לאיפוס הסיסמה למייל.

לא מצאת את מה שחיפשת?

השאר לנו נייד ונשמח לעזור לך!

Didn't find what you were looking for

write down your contact info and we will call you right back