תוכל לתת לי מידע על הסיורים?

הסיורים מתקיימים בשכונת פלורנטין ואורכם כשעתיים. במהלך הסיור אנחנו לומדים מה זה בכלל גרפיטי, איך זה התחיל, מיהם האמנים, למה הם עושים את זה, מה עומד מאחורי היצירות שלהם, מה המעמד החוקי של זה, באילו טכניקות משתמשים, מי האמנים הכי נחשבים ברחוב? ואנחנו לומדים להכיר את האמנים ושומעים סיפורים עליהם "מבפנים".

 

כמה עולה הסיור?

עלות ההשתתפות בסיור הינה 100 ש"ח למשתתף. אנו מקפידים להשקיע בסיורים ולהתאימם לקהל המגוון, לייחד את הסיורים והחוויה ולהפוך את הסיור לחוויה בלתי נשכחת. מרבית המדריכים שלנו בעלי יכולות הדרכה גבוהות וחלקם אף הם אמני גרפיטי מאוד מוכרים.

 

זה מתאים לכל המשפחה?

בהחלט כן :).

היופי בסיורים הם שהם מתאימים לכל הגילאים יכולים להתחבר אליהם. זה מדהים לראות את התגובות מילדים קטנים שמתלהבים לזהות את האמנים, ועד למבוגרים שממש מעסיק אותם להבין למה האמנים עובדים ברחוב, ומה המשמעויות מאחורי חלק מהעבודות. אפילו עבודות שהמדריך לא עוצר לידם, עדיין גורמים לקהל להעצר, לשאול, להתעניין. מומלץ בחום לכל הגילאים!

האם יש גישה לעגלות?

כן. הסיור מתקיים ברחובות פלורנטין במרחק של כקילומטר בלבד. בסוף הסיור מגיעים לבית במושבה האמריקאית שבו יש צורך בירידה במדרגות אך את העגלה ניתן להשאיר במקום בטוח.

 

האם יש הנחה לילדים?

ילד מתחת לגיל 10 מקבל מחיר מוזל של 50 ש"ח בלבד. כמחצית מהמחיר הרגיל.

 

האם אתם עושים סיורים פרטיים?

בוודאי.

רוב הסיורים שלנו הינם סיורים פרטיים. לקראת הסיור המדריך עושה תיאום ציפיות עם הקבוצה ובכך מתאים את עצמו לאופי הקבוצה ולמשתתפים. המדריך נותן דגש ויחס אישי לקבוצה, לומד להכיר אותם ומקיים תיאום ציפיות עם מזמין ההדרכה לפני. את הסיורים הפרטיים בשעות וימים גמישים בהתאם לבקשת הקבוצה.

 

האם יש הנחה לקבוצה?

תלוי בכמות המשתתפים.

מעל 6 אנשים ניתן לקבל הנחה.פרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם המשרד info@grafitiyul.co.il.

 

מעוניינים להזמין פעילות גרפיטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם!