שאלות ותשובות

בהחלט כן :).

הסיורים שלנו מתאימים לקהלים מגוונים, ונוגעים בתכנים שמתאימים לכל קהל, מבוגרים, נוער ואף ילדים (החל מגיל 6). אין צורך ברקע, ידע או ניסיון קודם והיופי הוא שכל אחד יכול למצוא את החיבור האישי שלו לאמנות הרחוב והגרפיטי. זה מדהים לראות את הסקרנות של ילדים קטנים שעוצרים ליד עבודות הרחוב, שואלים ומתעניינים. אנחנו רואים את ההתפעלות וההתלהבות שכל אחד מוצא בחיי הרחוב, מילדים קטנים שרוצים לזהות את האמנים, ועד למבוגרים שממש מעסיק אותם להבין למה האמנים עובדים ברחוב, ומהן המשמעויות שעומדות מאחורי העבודות.

הסיורים והסדנאות מומלצים בחום מגיל 6 ומעלה!

להמלצות – לחצו על ״מספרים עלינו״.

הסיורים מועברים בשפות עברית, אנגלית, ספרדית, רוסית וצרפתית. בחרו במקום הפעילות הרלבנטי עבורכם (תל אביב, חיפה, ירושלים, אתונה) וקבלו פרטים בנושא או צרו קשר.

כן, בהחלט. נשמח שתעדכנו מראש שנוכל להיערך.

בוודאי. רוב הסיורים שלנו הינם סיורים לקבוצות פרטיות. הסיורים מתאימים לקבוצות פרטיות מגוונות, חברים, משפחות, קבוצת עובדים, תיירים ולכל קבוצה שבוחרת להתארגן ביחד לחוויה ייחודית משותפת. אנו בונים סיור פרטי מותאם לצרכים הספציפיים של הקבוצה, לאופי המשתתפים ולאירוע הרלבנטי. הסיורים מותאמים אישית לאופי הקבוצה לאחר שיחת התאמה להבנת הצרכים, הרצונות והציפיות שלכם וגם סוג האירוע המדובר. בסיור יינתן דגש ויחס אישי לרצונותיכם, וניתן יהיה להציג עבודות רלוונטיות לנושאים שמעניינים אתכם (העצמה אישית, מחאה חברתית וכו׳). יתרון נוסף הוא שאת הסיורים הפרטיים אפשר לקיים בשעות וימים גמישים בהתאם לבקשת הקבוצה.

הסיורים מועברים על ידי צוות מדריכים מקצועי ומנוסה, אמנים צעירים ויוצרים מקומיים, שחיים ונושמים את חיי הרחוב המרתקים והדינמיים, וקרובים לעשייה האמנותית ולהוויה המקומית. אמנים בעלי תשוקה, חיבור ואהבה לאנשים, סיפורים ואמנות, שישתפו אתכם מניסיונם ויציגו בפניכם את נקודת מבטם האישית כאמנים.

אם בחרתם להתארגן כקבוצה פרטית – צרו אתנו קשר ותקבלו עזרה בהתאמת סיור פרטי המושלם בשבילכם.

אם אתם רוצים להצטרף לסיור פתוח לקהל הרחב – ניתן להצטרף בהרשמה מראש. הירשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מידע לגבי הסיורים הקרובים, או פנו אלינו ונשמח לתת פרטים– צור קשר.

תלוי איפה אך לרוב הסיור יהיה באורך של עד קילומטר עם עצירות להתבוננות ושיח.

הסיורים מתקיימים בתל אביב, בירושלים ובחיפה. הסיורים מתקיימים בכל ימי השבוע בשעות היום ובשעות הלילה המאוחרות. אורך סיור ממוצע הוא כשעה וחצי. במהלך הסיור נבין מה זה בכלל גרפיטי, איך הכל התחיל ומה המעמד החוקי של הפעילות הזו. נכיר את האמנים הכי נחשבים ברחוב ונבין מה עומד מאחורי היצירות שלהם. הייחודיות שלנו היא שהמדריכים הם אמנים ומקומיים והם משתפים בסיפורים אישיים או סיפורים ממקור ראשון על היצירות שתראו ברחובות. בנוסף, בתל אביב, קיימת אפשרות להגיע בסוף הסיור לסטודיו המהמם שלנו, בו אנחנו יוצרים ומלמדים. הסטודיו ממוקם בלב שכונת פלורנטין בתל אביב והוא מהווה בית ליוצרים ותיקים ומנוסים.

משך הסדנה הבסיסית כ- 45 דקות, והסדנה המקצועית כ- שעה וחצי-שעתיים.

סדנת גרפיטי בסיסית היא סדנה שבה נלמד טכניקות לריסוס על קיר ושליטה בספריי ונרסס על קירות. נלמד כללי בסיס של כיתוב וטקסטים ושימוש בתבניות יצירה (שבלונות) מגוונות. בסדנה תראו הדגמה של הצוות המקצועי שלנו לשימוש בטכניקות ובכללים שתלמדו. תקבלו ספריי צבע איכותי וחומרי יצירה ייחודיים , ותוכלו להתנסות ביצירה משלכם. כל אחד יזכה להשאיר את האמירה האישית שלו ברחוב, ולצאת עם מזכרת אישית לחוויה מטריפה (תקליט, כובע, קנבס, חולצה, מטריה או תיק עם ריסוס מיוחד שתיצרו בעצמכם). הסדנה מתאימה לשילוב עם סיור גרפיטי, משדרגת כל סיור והופכת אותו לבלתי נשכח.

מלבד זאת, ישנה סדנה מקצועית מקיפה יותר שנותנת כלים מקצועיים וחוויה בלתי נשכחת. לפרטים: פנו אלינו.

הסדנה הבסיסית מומלצת מגילאי 6 ומעלה. הסדנה המקצועית מתאימה לבני נוער ומעלה.

מעל 6 אנשים בקבוצה, ניתן לקבל הנחה לפי שק״ד החברה לסיור פתוח או לבצע הזמנה של סיור פרטי. פנו אלינו לקבלת פרטים.

עבור ילדים עד גיל 12 יש מחיר מופחת, בכל סיור שתרצו להזמין תוכלו להזין את מספר הילדים שמצטרפים ותקבלו מחיר בהתאם.

ילדים עד גיל 6 – השתתפות בסיור היא ללא תשלום.

ניתן לרכוש שובר מתנה עבור אירועים ייחודיים ולהעניק מתנה לאהובים עליכם לחגיגה קצת אחרת

אנחנו מקיימים את הסיורים והפעילויות השונות בכל מזג אוויר. במקרה של גשם אנחנו נשמח לחלק מטריות ולעצור במקומות מוגנים ולבסוף להגיע לסטודיו בתל אביב שהוא בחלל מותאם. מניסיוננו זה עובד נהדר. כמו כן, יש אפשרות לקיים סיורי גרפיטי בקומה השביעית בתחנה המרכזית בתל אביב בעקבות פרויקט הגרפיטי שנעשה שם. אם בכל זאת תרצו לבטל את ההזמנה בשל תנאי מזג האוויר, אין זה שונה מכל מקרה אחר של ביטול הזמנה ועליכם להודיע לנו זמן מספיק מראש בהתאם ובכפוף למדיניות הביטול שלנו.

ביטול: המזמין יוכל לבטל את ההדרכה ללא עלות ביטול עד 72 שעות טרם המועד שנקבע, ע"י הודעה מתאימה באימייל. 72-48 שעות לפני, עלות הביטול היא 50% מהעסקה. מ48 שעות לפני, עלות הביטול היא 100% מהעסקה.
דחיה: המזמין יוכל לדחות את ההדרכה ללא תשלום נוסף, למועד אחר במהלך שלושת החודשים (90 יום) הסמוכים למועד הראשוני, וזאת בתנאי שהדחייה תיעשה עד 48 שעות טרם המועד שנקבע, גם במקרה של מזג אוויר קיצוני. ניתן לבצע דחיה אחת בלבד.