סיור טעימות אוכל וגרפיטי בחיפה

0
סניפים
0
שפות
0
סיורים
0
משתתפים

הצטרפו אלינו לסיור מרתק שיעורר לכם את כל החושים. הסיור כולל את המקומות שלדעתנו אסור לפספס ויוצר שילוב מושלם בין אוכל לגרפיטי ואמנות רחוב. תוכלו לראות את עבודות הגרפיטי הכי מעניינות, לטעום את הטעמים הכי ייחודיים, להריח ולחוש את התבלינים שבטעמים ולשמוע את הסיפורים הכי עסיסיים. נגלה את האמנות שעל הקירות והאמנות שביצירת אוכל מהלב.

נגלה עשייה שלמה שנותנת השראה, שתזין את הנשמה, את הלב ואת הבטן ותרתק אותנו עם הסיפורים והכוונה שמאחוריה.

אנחנו כאן כדי לקחת אתכם למקומות שלא הייתם מגיעים אליהם בלעדינו ולהשמיע לכם סיפורים שיחשפו את היופי שיש בחיי הרחוב.

הצטרפו אלינו לסיור שהוא שילוב ייחודי בין דרכים שונות לביטוי עצמי וחיבור לאנשים.

העיר התחתית של חיפה מתעוררת לחיים עם שפע של מסרים וצבעים, ואנחנו איתה. הצטרפו אלינו לסיור של אמנות רחוב בעיר השלישית בגודלה בארץ, תספגו אווירה של קיום משותף וסובלנות בקרב האוכלוסייה המעורבת בעיר, ותיהנו מנוף יפיפה ותרבות מקומית. נשלב סיור בין הישן לחדש, בין סמטאות ואדי ניסנאס לאזור נמל חיפה.

נכיר את סמטאות ואדי ניסנאס שמרגישות כמו כפר בלב העיר. השכונה הפכה למוזיאון פתוח ומרכז רב תרבותי עם ניחוח בינלאומי, בעקבות  פסטיבל אמנות ותרבות ״החג של החגים״ המתקיים באזור מזה שנים. בחסות הפסטיבל הוזמנו אמנים רבים מהארץ ומחו״ל שיצירותיהם מוצגות במרחב הציבורי ובגלריות מקומיות.

הצטרפו אלינו לחוויה שונה ומעשירה – סיור המשלב אזורי תרבות מגוונים, שם  תכירו את חיפה מזווית אחרת דרך האוכל ואמנות הרחוב.