סיור גרפיטי בפלורנטין הוא חוויה בלתי נשכחת. השכונה המתפתחת מלאה בצעירים לצד בתי מלאכה מסורתיים וותיקים. ציורי הגרפיטי משקפים את האווירה המיוחדת ומאפשרים להתוודע לזרמים ולרעיונות האמנותיים והפוליטים החדשים ביותר, במיוחד כאלה שלא באים לידי ביטוי במוסדות הפורמאליים כגון מוזיאונים וגלריות. גרפיטיול מציעים שלל טיולי גרפיטי בפולרנטין לגילאים שונים ולפי תחומי התעניינות שונים.

סיור גרפיטי בפלורנטין

סיור גרפיטי בפלורנטין מותאם אישית לקהל היעד ולשעת היום המבוקשת:

  • סיורי בת/בר מצווה – אלה מותאמים אישית לקהל הצעיר, עם תכנים המתאימים לגילם. המשתתפים יכולים אף להתנסות בסדנת גרפיטי באמצעות יצירת שבלונה וצביעה על בד, שיישאר אצלם למזכרת.
  • סיורי לילה – בלילה נחשפים לחיי הלילה השוקקים במקביל לגרפיטי המעניין. אפשר אף לראות אמן בפעולה במקרה או לבקש פגישה עם אמן לפי תיאום מראש. הסיור גם חושף את המשתתפים לפאבים, בתי הקפה והמסעדות המלאות עד השעות הקטנות של הלילה.
  • סיורים לקבוצות גדולות – אף קבוצות גדולות יכולות ליהנות מסיורי גרפיטי, באמצעות חלוקה לקבוצות קטנות ותיאום מקום ההגעה. מתאים למשל לאירועים גדולים כגון ימי גיבוש למקומות עבודה ואף לחיילים.
  • סיור ליום גיבוש או לועדי עובדים – הרבה קבוצות מתגבשות על ידי סיור גרפיטי בתל אביב במיוחד בתוספת סדנא. זו דרך נהדרת לשבור את הקרח בין העובדים, משפחה או חברים.

תיאום סיור גרפיטי בפלורנטין

התיאום של סיור גרפיטי בפלורנטין הוא פשוט. התקשרו אלינו ומסרו את כל הפרטים הרלבנטיים כגון גיל המשתתפים, מטרת הסיור והמסגרת שבה הוא נערך. בתיאום מראש אפשר לפגוש אמן ואף להתנסות בסדנת גרפיטי בשטח, אם יצירת אמנות שתישאר אתכם לתמיד.

הסיורים מאפשרים להתוודע לאמנות המודרנית ולמחאות עירוניות וחברתיות שפועלות בעיר אך לא זוכות לתהודה בתקשורת. אנו מטיילים בתוך מוזיאון פתוח ובו מתרשמים מסגנונות שונים, לומדים על סוגי מחאות שונים וכיצד אפשר להביע אותם באמצעות איור או ציור.

אנו משוטטים בין מוסכים, בתי מלאכה זעירים, בניינים שנבנים בימים אלה, לבין בתים מטופחים שנכנסו אליהם צעירים ואמנים במהלך שינוי פני השכונה. במשך היום רואים את חיי היום יום של השכונה השוקקת ובמשך הלילה רואים את המבלים השונים הנהנים בשכונה.

גרפיטיול מציעה שפע של טיולי גרפיטי בתל אביב ואף בירושלים. אנו מכירים את היצירות הוותיקות, כמו גם יצירות חדשות ומעניינות מהחודשים האחרונים.

אנו מזמינים אתכם להתאים עבורכם טיול לקהל היעד שלכם בשעה הנוחה לכם. התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע מעניין נוסף.