מחפשים חוויה מהנה לאירוע בר מצווה? סיור מעניין כחלק מיום גיבוש לעובדים שלכם? חברת גרפיטיול מציעה סיורי גרפיטי בתל אביב מעניינים וצבעוניים. אנו מציעים את הסיורים במספר מסלולים ומתאימים את אופי הסיור והתוכן שלו לגיל המשתתפים ותחומי העניין שלהם. 

סיורי גרפיטי בתל אביב

סיורי גרפיטי בתל אביב מתוכננים לפי תחומי העניין שלכם:

  • סיור בעקבות אמן גרפיטי – אמני גרפיטי מציירים בשכונה מסוימת או בכל העיר. אנו יכולים ללכת בעקבות הציורים של אמן מסוים וללמוד על הרעיונות שעומדים מאחוריה ועל סגנון הציור שלו.
  • סיור בעקבות רעיון – גרפיטי מבטא רעיונות ומחאות חברתיים. בדרך זו אנו יכולים לעקוב אחר רעיון מסוים, כגון טבעונות אקטיביסטית, מחאת הדיור ומחאות נוספות.
  • סיורים לפי שכונות – אפשר להתמקד במהלך הסיור בשכונה מסוימת. כגון סיור גרפיטי בפולרנטין, סיור גרפיטי באיזור התחנה המרכזית וכך הלאה.

הזמנת סיורי גרפיטי בתל אביב

אנו מתאימים את סוג הסיור לתחומי העניין שלכם ולקהל היעד. למשל יש סיורי גרפיטי בתל אביב המותאמים לגיל הבר בת מצווה כחלק מהחגיגות לכיתה ולחברים. בסיור הזה אנו אף יכולים להפגיש את המשתתפים עם אמנים שעובדים בשטח ולאפשר להם להתנסות בסדנת גרפיטי בעצמם, באמצעות יצירת שבלונה וציור על בד שנשאר למזכרת.

אנו מתכננים סיורים כחלק מימי גיבוש לעובדים, אף למספר רב של עובדים. בדרך זו מחולקים העובדים לכמה קבוצות ואפשר לקבוע כי נקודת הסיום תהיה מסעדה או בית קפה או מקום אחר שבו ימשיכו את האירועים של אותו יום.

גרפיטיול מפעילה סיור גרפיטי מרתקים בתל אביב ובירושלים במספר רב של מוקדים מעניינים. סיורי הגרפיטי שלנו מגיעים אל היצירות הוותיקות אך גם החדשות ביותר, בדרך ובה אפשר ללמוד על זרמים רעיוניים ומגמות באמנות, כאלה שלא באים לידי ביטוי באמנות הממוסדת כגון מוזיאונים או גלריות.

היצירות תלויות על גבי קירות הרחוב עצמם ומשתלבות עם חיי הרחוב – כבישים ראשיים, מוסכים, בתי מלאכה זעירים, פרויקטים של פינוי בינוי. אם הסיור נערך בשעות הלילה אפשר להיות חלק מחיי הלילה השוקקים של תל אביב, בעוד צעירים גודשים את הפאבים והמסעדות באזור.

נשמח לתאם עבורכם סיור גרפיטי בתל אביב. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.