חברת גרפיטיול מציעה סיורים בדרום תל אביב בשכונות מעניינות, בירושלים ואף בבית לחם. אנו מקפידים לחשוף את המטיילים שלנו ליצירות אמנות ותיקות וחדשות כאחד, לספר להם על תולדות הגרפיטי ולהפגיש אותם עם חיי הרחוב התוססים של המקומות בהם עורכים את הסיורים. 

סיורים בדרום תל אביב

סיורים בדרום תל אביב הם דרך מרתקת להתוודע אל חיי התרבות הלא ממוסדת של העיר. יצירות אמנות של אמנים ידועים תלויות בחללי מוזיאונים וגלריות. אולם יש עשרות ומאות יצירות אמנות פזורות ברחבי העיר על גבי קירות, דלתות וחפצים אחרים.

יצירות אלה חושפות מחאות חברתיות, זרמים רעיוניים וסוגי אמנות ייחודים, שאי אפשר לראות במקום אחר. למשל מחאת הטבעונות האקטיביסטית, מחאת הדיור, מחאות פוליטיות ועוד. מעבר למסרים אפשר להתרשם בסיור משיטות עבודה מעניינות שמשמשות רק אמני גרפיטי.

חברת גרפיטיול מציע מגוון סיורים לקבוצות עניין שונות, במהלך שעות היום והלילה.

סוגי סיורי גרפיטי

סיורים בדרום תל אביב מותאמים אישית לקהל היעד:

  • פילוח לפי גיל – אנו מציעים טיולים למבוגרים וגם לנערים ולילדים. למשל סיורי בר או בת מצווה המותאמים מבחינת התוכן לגילאים אלה.
  • פילוח לפי גודל קבוצות – אם מדובר בקבוצה גדולה, אפשר לתאם כמה סיורים המסתיימים בנקודת מפגש אחת.
  • שעות היום – הסיורים מוצעים הן בשעות היום והן בשעות הלילה. בשעות היום אפשר לראות בעלי מלאכה וחיי רחוב תוססים. בשעת הלילה מתוודעים לחיי הלילה המעניינים של שכונות דרום תל אביב, כולל פאבים, בתי קפה, מועדונים ועוד.

במהלך הסיור אפשר לתאם באופן יזום פגישה עם אמן גרפיטי. האמן מסביר על דרך עבודתו, על המסרים הטמונים בה, על שיטות חדשות לציור בעולם הגרפיטי וכיצד בפועל מתבצעת העבודה.

כמו כן אפשר להתנסות בגרפיטי על ידי יצירת שבלונה מבד, וריסוס דרכה על משטח עבודה שלוקחים הביתה. אם מתמזל מזלנו, אפשר לראות במקריות אמן בפעולה ולהתרשם כיצד בפועל מתנהלת אמנות רחוב מרתקת זו.

אנו מזמינים אתכם לתאם סיורים בדרום תל אביב, המותאמים בדיוק לתחומי העניין שלכם. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונציג גרפיטיול יחזור אליכם עם מידע מעניין נוסף.

 

סיורים בדרום תל אביב