בניגוד לאמנות ממוסדת, אמנות גרפיטי פתוחה לכל. המכחולים הם תרסיסי צבע והבד הם קירות, דלתות ומשטחים אחרים הממוקמים במרחב הציבורי. סדנת גרפיטי פותחת צוהר לעולם מרתק זה ומאפשרת להתנסות באמנות רחוב, ממש כמו אמן רחוב אמיתי. 

סדנת גרפיטי

סדנת גרפיטי מיועדת להכיר מקרוב את עולם הגרפיטי:

  • רעיונות ומחאות חברתיות שמוצאות דרכן למרחב הציבור. בסדנה נלמד איך הופכים רעיון לציור ואיך מביעים אותו בעזרת תרסיסים וטכניקות שונות.
  • היכן מציירים – אמנות הגרפיטי היא לא אנרכיה שבה כל אחד יכול להותיר את חותמו בכל מקום. יש מאחוריה אג'נדה והיגיון אמנותי, שבמהלך הסדנה נשמע עליהם ונלמד עליהם.
  • טכניקות ציור – אמני גרפיטי נבדלים זה מזה בטכניקות הציור. אלה משפיעות על התוצאה הסופית.

למי מתאימה סדנת גרפיטי?

הסדנא מתאימה לכל האוכלוסייה ולכל הגילאים. במהלכה נלמד על ההיסטוריה של הגרפיטי, מה סצנת הגרפיטי הפועלת בישראל, נלמד על אמני הרחוב הבולטים וכמובן שנתנסה בציור בעצמנו.

המשתתפים יוצרים שבלונה שבעזרתה מתכננים את הציור הסופי, כאשר הרעיון ותפיסת היצירה הם שלהם. אמן הרחוב מסייע להוציא לפועל את הרעיון ומראה למשתתפים כיצד לבצעו.

הסדנא מתאימה לנערים ולנערות בגיל בר/בת מצווה המשתתפים בסיור חוויתי, למשתתפים ביום גיבוש של עובדים, לבני משפחה המחפשים לחגוג אירוע מיוחד ומקורי ועוד.

אפשר להזמין סדנת גרפיטי במגוון דרכים – מיני סדנא, סדנא מלאה של עבודה על יצירה ביחד עם אמן רחוב, סיור שבמהלכו יש גם סדנא ועוד. הסיורים שלנו מתקיימים בירושלים ובתל אביב במסלולים שונים.

נשמח לספר לכם פרטים נוספים על סדנת הגרפיטי של גרפיטיול. התקשרו אלינו ונשמח לספר לכם על האפשרויות השונות שאנו מציעים:

חן/ אלינוי

גרפיטיול

סיורי אמנות רחוב

03-7219360

055-6638970

info@grafitiyul.co.il