מעניין אתכם ללמוד על גרפיטי פלורנטין? אנו בחברת גרפיטיול מתכננים סיורי גרפיטי מרתקים, המותאמים לגיל קהל היעד, לתחומי העניין שלו ולשעות שבהם אתם מעוניינים לסייר. סיורי יום, לילה, בעקבות אמן מסוים, זרם רעיוני ועוד. 

מה רואים בסיורי גרפיטי פלורנטין

סיורי גרפיטי פלורנטין מאפשרים לנו להתוודע לתחומי עניין שונים:

  • אופי השכונה המיוחדת – נסייר בין הציורים המעניינים, בינות לבתי מלאכה קטנים, בתים משופצים, בתי דירות ותיקים של תל אביב ואף חיי הלילה השוקקים, אם נערוך את הסיור בשעות הלילה.
  • אמן מסוים – נוכל לעקוב אחר עבודתו של אמן מסוים הפועל בשנים מסוימות. מעניין להתוודע לדרך שבה התפתח ואיזה רעיונות חברתיים הוא מבטא.
  • רעיונות ומחאות – נוכל לעקוב אחר מחאות ורעיונות שמוצאים דרך לביטוי דרך הגרפיטי. למשל המחאה החברתית שהייתה לפני כמה שנים, מחאת הדיור, טבעונות אקטיביסטית, מחאות פוליטיות ועוד.

התאמת הסיור לקהל היעד

כמובן שבמסגרת סיורי גרפיטי פלורנטין אנו מתאימים את התכנים והאמנים לגיל המשתתפים. למשל, עבור קהל יעד של בני בת או בר מצווה נתאים אמנים מסוימים ואתרים המתאימים לגילם. נוכל אף להפגישם עם אמן שיסביר להם על עבודתו ונוכל אף ליצור גרפיטי בעצמנו, באמצעות יצירת שבלונה וציור הגרפיטי על בד שיישאר אצלנו למזכרת.

אנו כוללים בתוכן שלנו גם סקירה מעניינת, למשל הסברים על ההבדל בין יצירות אמנות שנמצאות במוזיאונים או ברחוב, מה ההבדל בין אמנות מודרנית לבין גרפיטי? האם גרפיטי הוא חלק מהאמנות המודרנית? מה המשמעות של חלל תצוגה? מתי החל גרפיטי בעולם בכלל ובתל אביב בפרט? מתי הצטרפה פלורנטין לסצנת הגרפיטי? האם הגרפיטי משקף חילופי אוכלוסיה בשכונה ועוד.

סיורי הגרפיטי שלנו בפלורנטין מוצעים בשעות היום, בין בתי מלאכה זעירים, פרויקטי נדל"ן וחנויות של פעם. ואילו בלילה אנו מסתובבים בין הבליינים של תל אביב, רואים את הפאבים ובתי הקפה השוקקים עד השעות הקטנות של הלילה.

נשמח להסביר לכם פרטים נוספים על גרפיטי פלורנטין וכיצד להתאים את הטיול לקהל היעד שלכם ולמטרת הסיור. נוכל אף לארגן סיורים לקהל יעד גדול, באמצעות פיצול לקבוצות ונקודת מפגש משותפת עם תום הסיור. התקשרו אלינו כדי לקבל פרטים נוספים.