רבים גילו את קסם גרפיטי בפלורנטין ומגיעים לסיורי יום וסיורי לילה, שכוללים מפגש עם אמן ואף התנסות בגרפיטי עצמו. במהלך הסיורים עוברים בין סמטאות ובהם קירות מעוטרים לצד בתי מלאכה זעירים, מזכרת לחיי תל אביב של פעם.

גרפיטי בפלורנטין

גרפיטי בפלורנטין מאפשר לספוג חוויה מיוחדת ומעניינת של השכונה התוססת פלורנטין:

  • התרשמות מציורי גרפיטי חדשים לצד ישנים, המעידים על הלכי רוח ומחאות חברתיות בקרב צעירים ואוכלוסיות שונות.
  • התרשמות מהאווירה הייחודית של בשכונה, צעירים ואמנים הפועלים לצד בעלי מלאכה זעירים.
  • מפגש עם אמן – אם עורכים את הסיור בלילה אפשר גם להיתקל במקרה באמן בפעולה. ניתן גם ליזום מפגש עם אמן כדי לקבל הסברים על עבודתו.

את הסיורים הללו מלווים מדריכים מוסמכים, המתמצאים באמנות ובחיים התוססים בשכונה.

סיורי גרפיטי בגרפיטיול

אנו מציעים מבחר מגוון של סיורי גרפיטי בפלורנטין. הסיורים מותאמים לגיל המבקרים ולתחומי העניין שלהם. סיורי גרפיטי במסגרת בר או בת מצווה, למשל, מותאמים לגילם הצעיר של המשתתפים ולשם כך ייבחרו אתרי גרפיטי מתאימים. נוסף על כך, אפשר לתאם עבורם מפגש עם אמן שיסביר להם על אמנות הגרפיטי ויאפשר להם להתנסות באמנות זו בעצמם. הדבר נעשה באמצעות יצירת שבלונה מבד, שדרכה מתיזים את הצבע על משטח עבודה שלוקחים למזכרת.

סיורים למבוגרים מותאמים לתחום העניין שלהם ואפשר כמובן גם לפצל כמה סיורים, אם מדובר על קהל יעד גדול, כגון יום גיבוש לעובדים.

במהלך סיורי גרפיטי בפלורנטין אנו מסבירים מהו גרפיטי, כיצד התפתחה אמנות זו בתל אביב, מה אפשר ללמוד דרכה על האמנות הלא ממוסדת, מהן המחאות והרעיונות שניתן ללמוד עליהם דרך הגרפיטי וכמובן כיצד מבצעים אותה מבחינת סוג הצבעים ודרך הריסוס על הקיר.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כדי לתאם סיורי גרפיטי בתל אביב, בירושלים ואף בלונדון. את הסיור אפשר לערוך בשעות היום וגם בשעות הלילה, בהם מתרשמים מחיי הלילה התוססים של השכונה והולכים לצד פאבים ובתי קפה מלאים אדם.

התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף על סיורי גרפיטי בגרפיטיול.